Strona: Dzień Otwarty na Politechnice Rzeszowskiej / Dział Współpracy Międzynarodowej

Dzień Otwarty na Politechnice Rzeszowskiej

2017-03-30

30 marca 2017 r.  podczas Dnia Otwartego PRz uczniowie szkół średnich odwiedzający naszą uczelnię mieli okazję porozmawiać z pracownikami Działu Współpracy Międzynarodowej na temat możliwości studiowania za granicą (http://dwm.prz.edu.pl/program-erasmus/uczelnie-partnerskie). Na pytania uczniów odpowiadali również studenci, którzy już skorzystali z wymiany akademickiej w ramach programu ERASMUS +. Do wyjazdów zachęcali również obcokrajowcy. W bieżącym semestrze na studia do naszej uczelni przybyli  studenci z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji, Cypru, Brazylii i Ukrainy.