Strona: Wizyta prof. Marco di Ludovico (University of Naples Federico II) / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wizyta prof. Marco di Ludovico (University of Naples Federico II)

2017-05-17

W dniu 17 maja 2017 r. odbył się wykład prof. Marco di Ludovico (University of Naples Federico II) zatytułowany: Composites for structural strengthening of existing constructions: basis of design and experimental validation. Profesor spotkał się z prorektorem ds. współpracy międzynarodowej prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem oraz mgr Joanną Ruszel koordynatorką ds. programu Erasmus na Politechnice Rzeszowskiej. Na spotkaniu omówiono szczegóły współpracy w ramach podpisanej umowy z Uniwersytetem w Neapolu oraz przedstawiono warunki kształcenia na obydwu uczelniach.