Kontakt

grzeszosz_ostasz.jpg

Prorektor ds. współpracy międzynarodowej
prof. dr hab. Grzegorz Ostasz

bud. V, pok. 216,
tel.: +48 17 743 25 01
fax: 17 743 25 02
e-mail: rh@prz.edu.pl

Sekretariat RH

mgr Paulina Trojanowska
bud. V, pok. 216
tel.: +48 17 743 2501
e-mail: ptrojan@prz.edu.pl

Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej
mgr Edyta Ptaszek

bud. V, pok. 215
tel.: +48 17 743 2505
e-mail: epta@prz.edu.pl

Pracownicy Działu:

Program ERASMUS+

Incomings

Program ERASMUS+

Outgoings

Program ERASMUS+

Praktyki studenckie

mgr Monika Stanisz

bud. V, pok. 214
tel.: +48 17 865 1282
e-mail:monikas@prz.edu.pl

mgr Joanna Ruszel

bud. V, pok. 214
tel.: +48 17 743 2149
e-mail:jruszel@prz.edu.pl

mgr Maria Warzybok - Lech

bud. V, pok. 213
tel.: +48 17 743 2545

e-mail:m.warzybok@prz.edu.pl

Rekrutacja cudzoziemców - studia I-go i II-go stopnia

mgr Maria Warzybok - Lech

bud. V, pok. 213
tel.: +48 17 743 2545

e-mail:m.warzybok@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Kadaj -   Kuca

bud. V, pok. 213
tel.: +48 17 743 2207
e-mail:k.kadaj@prz.edu.pl

Obsługa wyjazdów zagranicznych pracowników PRz

mgr Konrad Marciniak
bud. V, pok. 212
tel.: +48 17 743 2162

e-mail: k.marciniak@prz.edu.pl

mgr Kamila Zams (urlop)

bud. V, pok. 214
e-mail: kamilaz@prz.edu.pl

Dział Współpracy Międzynarodowej
al. Powstańców Warszawy 12,
35-959 Rzeszów, Polska,
tel. +48 17 743 2505
e-mail: dwm@prz.edu.pl

Budynek V, II piętro, pokoje nr 212, 213, 214, 215

Formularz kontaktowy

* pola wymagane

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję