Strona: Dział Współpracy Międzynarodowej

26 Kwi

PROM_ krótkoterminowa wymiana akademicka

26-04-2024 r.
Celem Programu jest rozwój umiędzynarodowienia instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez krótkookresową wymianę stypendialną.
26 Kwi

Wizyta Ambasadora i Konsula Republiki Austrii na Politechnice

26-04-2024 r.
Ambasador Republiki Austrii Andreas Stadler oraz Konsul generalny Austrii w Krakowie Martin Gärtner z wizytą na PRz

25 Kwi

The internships at the Faculty of Management

25-04-2024 r.
The Students from partner universities started the scientific internship at RUT.
22 Kwi

BUP Science and Sail 2024

22-04-2024 r.
The event is free of charge and applications are open for students studying at either bachelor or master level at BUP participating universities.

18 Kwi

Szkolenie BIP dla studentów "Responsible Consumption and Production", Portugalia

18-04-2024 r.
Szkolenie BIP dla studentów "Responsible Consumption and Production"