Strona: 15-lecie IROS Forum / Dział Współpracy Międzynarodowej

15-lecie IROS Forum

2022-11-12
, red.  https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/krakow-15-lecie-iros-forum-

W dniach 18-19 października 2022 r. w Krakowie odbyła się konferencja z okazji 15-lecia działalności sieci IROs Forum. Obchody jubileuszu odbyły się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. A dzień później konferencja Welcome to Poland, której organizatorem była NAWA.

W konferencji uczestniczyli rektorzy szkół wyższych oraz przedstawiciele biur współpracy międzynarodowej stowarzyszonych w sieci IROs Forum, przedstawiciele instytucji wspierających umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego w Polsce, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego oraz przedstawiciele NAWA. W spotkaniu  uczestniczyły osoby, których praca jest związana z umiędzynarodowieniem uczelni.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej objęła wydarzenie swoim patronatem.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.irosforum.pl/15lat

20 października 2022 r. również w salach Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie – odbyła się przygotowywana przez NAWA konferencja poświęcona programowi Welcome to Poland.