Strona: 4th International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange (DSMIE-2021) / Dział Współpracy Międzynarodowej

2020-09-22

W dniach 8 -11 czerwca 2021 r. we Lwowie odbędzie się 4th International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange  (DSMIE-2021).

DSMIE-2021 skupia naukowców z instytucji akademickich, wiodących przedsiębiorstw przemysłowych i laboratoriów na całym świecie w celu promowania i popularyzacji naukowych podstaw produkcji. Językiem roboczym konferencji (w tym materiałów konferencyjnych, prezentacji i dyskusji) jest angielski.

Naukowcy, przedstawiciele przemysłu i edukacji spotkają się w celu wymiany pomysłów, nawiązania relacji biznesowych i osobistych, określenia nowych możliwości współpracy. Problematyka konferencji dotyczy wyzwań badawczych w dziedzinie inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, inżynierii mechanicznej i inżynierii chemicznej i odnosi się do obecnych i przyszłych trendów w projektowaniu, technik symulacyjnych, systemów wspomaganych komputerowo, rozwoju oprogramowania, narzędzi ICT i wdrażania strategii Przemysłu 4.0.

Organizatorami konferencji są: Sumy State University, Politechnika Lwowska, Międzynarodowe Stowarzyszenie Rozwoju Technologicznego i Innowacji (IATDI). Wśród współorganizatorów są: Uniwersytet Techniczny w Koszycach, Politechnika Świętokrzyska, oraz Uniwersytet Zachodnioczeski w Pilźnie.

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania oryginalnych i niepublikowanych artykułów naukowych oraz studium przypadku, artykułów przeglądowych. Wszystkie zgłoszenia do DSMIE-2021 powinny odnosić się do tematów konferencji, a każdy artykuł będzie recenzowany i oceniany przez co najmniej dwóch członków komitetu programowego.
Autorzy powinni przesyłać swoje artykuły online za pomocą systemu zarządzania konferencjami EasyChair. Niezarejestrowani autorzy powinni najpierw założyć konto na EasyChair, aby się zalogować. Strona zgłoszeniowa DSMIE-2021 to https://easychair.org/conferences/?conf=dsmie2021.

Termin nadsyłania referatów upływa 16 października 2020 r.

Wszystkie przyjęte artykuły zostaną opublikowane jako materiały konferencyjne i przesłane do baz danych Scopus, Web of Science Core Collection i innych usług indeksujących. Zaakceptowane referaty muszą być przedstawione na konferencji przez jednego z autorów, który zobowiązuje się zarejestrować i uczestniczyć w konferencji.
Komitet zastrzega sobie prawo do wykluczenia z postępowania prac, które nie zostały przedstawione.

Uwaga dla uczestników zagranicznych: Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć osobiście w konferencji, organizatorzy zapraszają do przedstawienia prezentacji wideo. W konferencji można uczestniczyć w formie zdalnej.

Szczegóły na stronie: https://dsmie.sumdu.edu.ua/