Strona: Czy możemy być jeszcze bardziej dumni? / Dział Współpracy Międzynarodowej

Czy możemy być jeszcze bardziej dumni?

2018-05-30
, red.  Monika Stanisz

THE  GOLDEN PLATFORM      17-20 maja 2018 roku

Jedyny w swoim rodzaju  zjazd !!!

National Platform to największa konferencja organizacji Erasmus Student Network na poziomie ogólnopolskim. Podczas NP odbywają się sesje plenarne, na których omawiane są bieżące sprawy Stowarzyszenia ESN Polska oraz sekcji lokalnych. Dodatkowo podczas zjazdu  organizowane są  warsztaty i szkolenia oraz small sessions dla uczestników, przeprowadzane przez doświadczonych Członków organizacji, Partnerów Instytucjonalnych i Komercyjnych jak również profesjonalnych szkoleniowców. W zjeździe  biorą udział Delegaci ze wszystkich 38 sekcji w kraju, działających na najlepszych uczelniach wyższych, Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia jak i Przewodniczący Komitetów, Koordynatorzy Projektów Ogólnopolskich, Członkowie Wspierający oraz zaproszeni Goście.

17-20 maja 2018  to dni, w których  ESN PW gościł delegatów  wszystkich sekcji na Politechnice Warszawskiej.

Do najważniejszych elementów National Platform zaliczymy niewątpliwie  wybory nowego Zarządu Stowarzyszenia oraz uroczystą Galę, podsumowująca 20-lecie działalności organizacji w Polsce, która odbyła się w eleganckiej  Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Na tym  najważniejszym w ciągu tego roku zjeździe nie zabrakło  naszych  przedstawicieli, Jakuba Rycko oraz Bartosza Ciska z s.k. ESN Politechnika Rzeszowska, którzy  przedstawili  raport z działalności. Z relacji naszych kolegów wiemy, że zostaliśmy  odebrani bardzo pozytywnie jako sekcja. Nasze pomysły, zrealizowane projekty i akcie spotkały się z pełną optymizmu  reakcją. Nie obyło się także bez miłych i życzliwych słów na temat zorganizowanego przez nas zjazdu szkoleniowego  UPGRADE Rzeszów 2018, który okazał się pełnym sukcesem.

Punktem kulminacyjnym  National Platform  było wręczenie statuetek  dla największych gwiazd mijającego roku akademickiego w aż 13 kategoriach.

Zwycięstwo !!!!!

Mamy zaszczyt poinformować, że S.k. ESN Politechnika Rzeszowska oraz komitet organizacyjny otrzymali I miejsce w kategorii „Najlepszy zjazd”  (UPGRADE Rzeszów 2018 ) oraz  III miejsce  w kategorii  „Działania PR w sieci”.

Jesteśmy niezmiernie  wdzięczni  za uznanie i uhonorowanie naszych starań !

Pragniemy, aby ta motywacja  sprzyjała  realizacji coraz to nowych i ciekawych przedsięwzięć.

Magdalena Kuźniar