Strona: DWM na Dniach Otwartych PRz / Dział Współpracy Międzynarodowej

DWM na Dniach Otwartych PRz

2018-11-23
, red.  Monika Stanisz

Licznie przybyła młodzież szkół średnich z terenu podkarpacia i innych województw miała okazję do poznania oferty naszego działu. Uczniowie byli zainteresowani możliwościami jakie daje program Erasmus+. Większość uczniów była dość dobrze poinformowana na temat programu, ponieważ szkoły, w których się uczą realizują programy wymian uczniowskich w ramach Erasmusa+. Pracownicy działu Pani Joanna Ruszel i Monika Stanisz przygotowały konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, w którym młodzież chętnie brała udział, a wygrać można było gadżety z logo programu i politechniki, oraz upominki folkowe.