Strona: Oferta praktyk zagranicznych w Hiszpanii / Dział Współpracy Międzynarodowej

Oferta praktyk zagranicznych w Hiszpanii

2023-01-26
, red.  Maria Warzybok-Lech

Europejskie doradztwo szkoleniowe z siedzibą w Hiszpanii (Sewilla, Malaga, Teneryfa)
poszukuje pełnych pasji i pracowitych studentów lub świeżo upieczonych absolwentów do udziału w programie Erasmus+ bezpłatny staż na stanowisku Asystenta Koordynatora Projektów Mobilności.

Informacje ogólne:

• Czas trwania: od 3 miesięcy do 12 miesięcy,
• Zaangażowanie: Pełny etat,
• Tylko studenci korzystający z programu Erasmus+,
• Praktyki odbywające się w Sewilli lub Maladze, stacjonarne.
Główne obowiązki:
• Tłumaczenie i pośrednictwo podczas kursów i innych zajęć,
• Udzielanie porad kulturowych grupom i asystowanie im podczas zajęć i wycieczek
(spacer po mieście, noce tapas, pokazy flamenco itp.),
• Przygotowanie materiałów i zajęć dla uczestników (foldery, legitymacje,
dokumenty),
• Wspieranie koordynatorów w zadaniach administracyjnych (tłumaczenie dokumentów, wypełnianie
bazy danych, kalendarze, dbanie o stany magazynowe itp.),
• Tłumaczenie dokumentów i sprawdzanie tłumaczeń,
• Zarządzanie mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Instagram i strona firmowa.

Minimalne wymagania:

• Student studiów licencjackich lub magisterskich lub niedawny absolwent studiów językowych
(tłumaczenia pisemne, ustne, filologiczne itp.), humanistycznych lub społecznych, kto jest
uprawnieni do odbycia stażu w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (100%
WARUNEK OBOWIĄZKOWY),
• Dobra znajomość języka hiszpańskiego (B2) i angielskiego (B2). Język polski jest plusem.
Dodatkowe wymagania:
• Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (zwłaszcza włoskiego,
niemiecki, francuski lub chorwacki),
• Umiejętność pracy w zespole, życzliwość, otwartość i kreatywność,
• Chęć odniesienia sukcesu i chęć pójścia o krok dalej,
• Dobre wykorzystanie Pakietu Microsoft Office,
• Dbanie o szczegóły byłoby dużym plusem.

Oferujemy:
• bezpłatne obiady w naszych rezydencjach w dni robocze,
• Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych wycieczkach do pięknych andaluzyjskich miast (m.in Gibraltarze),
Możliwość ćwiczenia różnych języków będąc częścią tętniącego życiem
międzynarodowy zespół,
• Możliwość awansu zawodowego i ciągłego rozwoju zawodowego,
• List polecający, jeśli jest wymagany.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

Joanna Brzeska : admin.office@euromind.es
Álvaro Domínguez  erasmus.assistants@euromind.es