Strona: Integration Day 2024 / Dział Współpracy Międzynarodowej

Integration Day 2024

2024-10-04
, red.  Aleksandra Kędzior

Dnia 2.10.2024r. na naszej uczelni odbył się Integration Day 2024 dla studentów Politechniki Rzeszowskiej oraz studentów przybyłych z naszych uczelni partnerskich w ramach programu Erasmus+.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13: 00 w Sali Tradycji PRz, gdzie powitaliśmy naszych gości krótkim wystąpieniem kierownika Działu Współpracy Międzynarodowej pani mgr Edyty Ptaszek oraz pani mgr Aleksandra Kędzior, która koordynowała wydarzeniem. Do współtworzenia wydarzenia dołączył również Eurodesk PRz z panią mgr Olgą Żuczek.

Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach i grach międzykulturowych. Studenci z różnych krajów musieli współpracować, co pomogło im lepiej się poznać i przełamać bariery językowe. Często kluczem do sukcesu była komunikacja i wzajemne wsparcie, a różnorodność zespołów sprawiła, że każda konkurencja miała niezwykle emocjonujący przebieg.

Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło studentów z różnych zakątków Europy, umożliwiając im integrację oraz stworzyło im okazję do wspólnej zabawy i zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania i wspólne wydarzenia!