Strona: International Seminar ‘Current Issues’ in Economics, Management and Engineering / Dział Współpracy Międzynarodowej

International Seminar ‘Current Issues’ in Economics, Management and Engineering

2021-06-02

Zapraszamy na Międzynarodowe seminarium zorganizowane przez Koło Naukowe Młodych Ekonomistów pod opieką dr Marzeny Hajduk-Stelmachowicz
Link do zespołu: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aywGaRC5USnEz7TFpkwe4N94zaECSFH3XVJI7bQc_qwY1%40thread.tacv2/conversations?groupId=5883adfb-9d13-4deb-a789-c44fb9fc256a&tenantId=d81a2e37-d18e-42ec-8839-9a2de1586e0c

Ze względu na międzynarodową specyfikę wydarzenia, program może ulec zmianom w zakresie kolejności wystąpień uczestników.

Spotkanie otwierające seminarium odbędzie się w dniu 2 czerwca 2021 r. o godzinie 15:00.
Link do wydarzenia na MS Teams: https://tiny.pl/rzsq3

O godzinie 15:20 odbędą się dwie równoległe sesje dostępne na MS Teams pod następującymi adresami:

Miło nam poinformować, że swoje aktywne uczestnictwo w Seminarium potwierdzili przedstawiciele następujących ośrodków naukowo-badawczych:

• Adamas University, India,
  • Universidade Federal de Juiz de Fora, Brazil,
  • Eskisehir Technical University, Turkey,
  • Ca' Foscari University, Venice,
  • Universidad de Oviedo, Spain,
  • Universidade da Beira Interior, Portugal,
  • Poltava National Agriculture University, Ukraine
  • National University of Life and Environmental Sciences, Ukraine
  • Kyiv National Economic and Trade University, Ukraine
  • Università di Roma La Sapienza, Italy,
  • Warsaw University of Technology, Poland,
  • University of Gdansk, Poland,
  • Pedagogical University of Cracow, Poland,
  • Cracow University of Economics,
  • Poznań University of Economics,
  • Wrocław University of Economics,
  • Maria Curie-Skłodowska University in Lublin,
  • University of Szczecin,
  • University of Rzeszów,
  • Rzeszow University of Technology, Poland.