Strona: Jednosemestralne studia w CHINACH / Dział Współpracy Międzynarodowej

Jednosemestralne studia w CHINACH

2018-10-03
, red.  Ewa Kaczan-Winiarska

Zapraszamy do składania wniosków na wyjazd do Chin w celu odbycia jednosemestralnych studiów na partnerskiej Uczelni HUST

Semestr letni - od lutego 2019 r. do lipca 2019 r.

Zapraszamy studentów Politechniki Rzeszowskiej do skorzystania z możliwości odbycia jednosemestralnych studiów w Chinach w renomowanej Uczelni HUAZNHONG UNIVERSITY OF SCIENCE  AND TECHNOLOGY w mieście WUHAN.

Kolejny nabór wniosków na wyjazd do uczelni chińskiej będzie trwał w dniach od 22 do 31 października 2018 roku. Wnioski należy kierować do Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorza Ostasza i składać w pokoju 215, budynek "V". Wzór wniosku można znaleźć w załączeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków i zasad odbywania studiów udzielane są w dniach od 22 do 31 października 2018 roku - osobiście w Dziale Współpracy Międzynarodowej, pokój 215, budynek "V" lub telefonicznie pod numerem +48 17 7432505.