Strona: Jesteś studentem z miasta partnerskiego Rzeszowa? Złóż podanie o bezpłatne przejazdy MPK / Dział Współpracy Międzynarodowej

2020-01-28

Studenci pochodzący z miast partnerskich Rzeszowa - Lwowa, Łucka, Iwano-Frankowska mogą starać się o korzystanie z bezpłatnej  komunikacji MPK na terenie Rzeszowa w semestrze letnim w bieżącym roku akademickim.

Podpisane podanie można złożyć po zakończeniu semestru od 22 lutego  do 20 marca  br. w Dziale Współpracy Międzynarodowej, budynek V, pokój 213.

Podanie znajduje się w załączniku.