Strona: Nabór studentów na studia i praktyki na semestr letni 2020/2021 w ramach Programu Erasmus / Dział Współpracy Międzynarodowej

2020-09-29
, red.  Joanna Ruszel

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ na semestr letni 2020/2021.

Dzięki uczestnictwu w programie można odbyć semestralne studia w jednej z uczelni partnerskich lub/i brać udział w praktyce.

W ramach Program każdy z uczestników otrzymuje grant na pokrycie różnicy kosztów utrzymania, wynosi on od 450 do 520 EUR miesięcznie w zależności od kraju.

Po zaliczeniu semestru w uczelni partnerskiej uczestnik otrzymuje na podstawie świadectwa z uczelni partnerskiej zaliczenie semestru w uczelni macierzystej.

Europa czeka!