Strona: Niemiecko-polskie seminarium DAAD online / Dział Współpracy Międzynarodowej

Niemiecko-polskie seminarium DAAD online

2020-11-13

Przedstawicielstwo DAAD w Warszawie organizuje 9 grudnia 2020 r. polsko-niemieckie seminarium online dotyczące wzajemnego postrzegania się Niemców i Polaków oraz obrazu kraju sąsiada w mediach w czasie pandemii. Wydarzenie skierowane jest do niemieckich studentów i doktorantów studiujących obecnie na polskich uczelniach oraz byłych stypendystów DAAD z Polski.

Organizatorzy  zapraszają do rozmowy z ekspertem dr. Agnieszką Ładą oraz polskimi studentami i absolwentami.

Seminarium odbędzie się 9 grudnia 2020 w godzinach 15: 00-17: 00.

Rejestracja potrwa do 1 grudnia

Więcej informacji o programie oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na tronie:  https://daad.reflact.com/etx5ygf0fpmd/event/event_info.html