Strona: Obchody 70-lecia współpracy szkolnictwa wyższego z IAU / Dział Współpracy Międzynarodowej

Obchody 70-lecia współpracy szkolnictwa wyższego z IAU

2020-11-25

Specjalne Uroczyste Seminarium Internetowe z okazji 70-lecia współpracy szkolnictwa wyższego z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Uniwersytetów (IAU) odbędzie się w środę 9 grudnia w godzinach 14:00-16:00 CET.

Obchody obejmą między innymi wykłady członków i partnerów IAU oraz refleksje nad 70-letnią współpracą IAU na poziomie globalnym oraz dyskusję na temat przyszłości szkolnictwa wyższego.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU) zostało utworzone pod auspicjami UNESCO w 1950 r., jest niezależną organizacją zrzeszającą uniwersytety i organizacje członkowskie w 120 krajach. Sekretariat IAU ma swoją siedzibę w siedzibie UNESCO w Paryżu we Francji. IAU służy globalnej społeczności szkolnictwa wyższego, oferując możliwości wymiany i współpracy, usługi doradcze i szkolenia, analizę trendów i specjalistyczne portale. Poprzez nawiązane partnerstwa z organizacjami międzynarodowymi, IAU promuje interesy swoich członków oraz znaczenie szkolnictwa wyższego, kładąc szczególny nacisk na wartości i przywództwo. Więcej informacji tutaj .

Link do rejestracji:  https://bit.ly/36X6MyY