Strona: Oferta praktyk studenckich \ Hiszpania / Dział Współpracy Międzynarodowej

Oferta praktyk studenckich \ Hiszpania

2022-07-27
, red.  ep

CYPE, wiodąca hiszpańska firma z 40-letnim doświadczeniem z siedzibą w Alicante, tworząca oprogramowanie dla architektury, inżynierii i budownictwa poszukuje pracowników.

Forma stażu lub praktyk Erasmus, bez programu Erasmus lub w formie umowy o pracę dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy zajęliby się adaptacją programów w zakresie instalacji budowlanych (MEP). Główne zadania to tłumaczenie techniczne (z języka hiszpańskiego lub angielskiego na polski), stosowanie norm, metod obliczeniowych, otrzymywanie wyników.

Obowiązki:

Adaptacja programów w zakresie instalacji budowlanych (MEP). Tłumaczenie techniczne, stosowanie norm, metod obliczeniowych, otrzymywanie wyników.

Wymagania:

• Studenci lub absolwenci studiów uczelni technicznych na kierunkach związanych z instalacjami MEP (HVAC, Wod-Kan, elektryka, …)
  • Znajomość tematyki MEP (HVAC, Wod-Kan, elektryka, …)
  • Znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego na poziomie bardzo dobrym, znajomość słownictwa technicznego w zakresie MEP
  • Kreatywność, dokładność, samodzielność, sumienność, dyspozycyjność i umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

• Typ umowy: Umowa o pracę/Praktyki/Praktyki Erasmus/Staż
  • Praca w biurze w Alicante lub zdalna, z dowolnego miejsca

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń wraz z CV w języku hiszpańskim lub
angielskim na adresy: benjamin.gonzalez@cype.com, marta.gierczak@cype.com