Strona: Oferta praktyk zagranicznych w University of Economics in Bratislava / Dział Współpracy Międzynarodowej

Oferta praktyk zagranicznych w University of Economics in Bratislava

2021-11-17
, red.  Maria Warzybok-Lech

Uniwersytet Ekonomiczny w Bratysławie informuje o możliwości przyjęcia studentów Politechniki Rzeszowskiej na praktykę zagraniczną w ramach programu Erasmus.

Uniwersytet Ekonomiczny w Bratysławie jest częścią Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego i Wspólnej Europejskiej Przestrzeni Badawczej. W ramach tej integracji jego misją jest zapewnienie jakościowego szkolnictwa wyższego na wszystkich trzech poziomach szkolnictwa wyższego w zespole kierunków ekonomicznych i menedżerskich oraz wybranych kierunków humanistycznych i informatycznych, rozwijanie wiedzy w oparciu o bezpłatne twórcze badania naukowe z zakresu ekonomii, ekonomii , informatyki , nauk humanistycznych i społecznych, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy na Słowacji iw obszarze europejskim.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 grudnia 2021 r.

Kontakt do przedstawiciela ds. praktyk zagranicznych w Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie :

Mgr. Laura DANIELOVÁ

Coordinator for incoming students