Strona: Oferta praktyk zagranicznych w UNIVERSITY OF ECONOMICS IN BRATISLAVA / Dział Współpracy Międzynarodowej

Oferta praktyk zagranicznych w UNIVERSITY OF ECONOMICS IN BRATISLAVA

2022-08-17
, red.  Maria Warzybok-Lech

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej ogłasza możliwość odbycia stażu zagranicznego             w ramach programu Erasmus w Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie.

Uniwersytet Ekonomiczny w Bratysławie posiada 7 wydziałów:

• Wydział Gospodarki Narodowej
  • Wydział Handlu
  • Wydział Informatyki Ekonomicznej
  • Wydział Zarządzania Przedsiębiorstwem
  • Wydział Stosunków Międzynarodowych
  • Wydział Języków Stosowanych
  • Wydział Gospodarki Biznesowej z siedzibą w Koszycach

W załączniku znajduje się ulotka informacyjna i plakat o możliwości odbycia stażu.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej oferty wśród uczniów, którzy mogą być zainteresowani odbyciem  praktyki.

Zapraszamy studentów wszystkich wydziałów. Głównym wymaganiem jest odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Koordynator ds. Przyjeżdżających studentów

Mgr. Laura DANIELOVÁ