Strona: PL-BY-UA Międzynarodowa Konferencja (Użgorod/Ukraina) / Dział Współpracy Międzynarodowej

PL-BY-UA Międzynarodowa Konferencja (Użgorod/Ukraina)

2019-06-05
, red.  ep

Zapraszamy do wzięcia  udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Bezpieczeństwo na obszarze Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina”. Konferencja organizowana jest przez Program we współpracy z Uniwersytetem Narodowym w Użgorodzie i Narodowym Uniwersytetem Lwowskim im. Iwana Franki, a  odbędzie się w dniach 23-25 października 2019 r. w Użgorodzie (Ukraina). W ramach Konferencji podjęte zostaną następujące tematy:

1. Bezpieczeństwo fizyczne i techniczne
  2. Bezpieczeństwo społeczne
  3. Bezpieczeństwo zdrowotne
  4. Bezpieczeństwo ekonomiczne
  5. Bezpieczeństwo ekologiczne

Termin zgłoszeń wraz z nadesłaniem krótkich (do 1 000 znaków) abstraktów mija 17 czerwca br. Więcej informacji o konferencji, formularz zgłoszeniowy i pozostałe szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: https://pbu2020.eu/pl/news/1030 . Program PL-BY-UA pokrywa koszty udziału w konferencji, noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia w UA oraz transportu z głównych miast Polski Wschodniej.