Praktyka studencka w Barcelonie

10-09-2019 r.
, red. Edyta Ptaszek

Kancelaria Prawnicza BBCA Legal w Barcelonie rozpoczyna rekrutację skierowaną do polskich studentów na odbycie praktyk w ramach programu Erasmus+.  BBCA Legal Barcelona jest pierwszą kancelarią prawniczą, która poświęciła się prawu morskiemu i transportowemu, ale także specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: prawo gospodarcze, korporacyjne i ubezpieczeniowe, prawo cywilne, rodzinne i proceduralne, prawo pracy i imigracji. Obecnie poszukuje studentów prawa, zainteresowanych prawem handlowym oraz studentów finansów i rachunkowości, by ci mogli odbyć praktyki w departamencie księgowości.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: www.bbcalegal.com

Powrót do listy aktualności