Strona: Praktyki z IAESTE Rzeszów / Dział Współpracy Międzynarodowej

Praktyki z IAESTE Rzeszów

2022-01-12
, red.  Maria Warzybok-Lech
Czy Twoim postanowieniem noworocznym jest wyjazd za granicę i poznanie świata?
A może chciałbyś/chciałbyś połączyć to razem z praktyką w swoim zawodzie?
W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość - właśnie ruszyły zapisy na praktyki IAESTE Rzeszów
  • Co należy zrobić aby wziąć udział?
    wypełnij formularz zgłoszeniowy który znajdziesz pod linkiem: https://forms.office.com/r/2EiUGQj5Cf
  • załóż konto na platformie Exchange: www.exchange.iaeste.pl
  • przygotuj zestaw niezbędnych dokumentów
    - Listy motywacyjny do firmy w języku angielskim
    - CV
    - Lista przedmiotów ze studiów
    - Transkrypcję ocen z dziekanatu
    - Skan zaświadczenia o zdanym egzaminie językowym na poziomie minimum B2 lub językowy certyfikat międzynarodowy
    - Zaświadczenie o byciu studentem w języku angielskim
    - Paszport
    - Skan zdjęcia

Link do wydarzenia

Uwaga!  Ankieta będzie otwarta do 6.02.2021

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) to stowarzyszenie działające już 70 lat. Nasza organizacja została założona w 1948 roku w londyńskim Imperial College w celu integracji i promowania międzynarodowego zrozumienia po II Wojnie Światowej.

Od początku swojego istnienia IAESTE zorganizowało wymiany dla 350 000 studentów które odgrywają kluczową rolę w rozwoju młodych inżynierów i naukowców. Jesteśmy organizacją non profit, a wszyscy nasi członkowie pracują na zasadzie wolontariatu.

Przez 70 lat organizacja rozrosła się do potężnych rozmiarów zasilając swoje szeregi członkami z ponad 85 krajów oraz nawiązując współpracę z ponad 5000 firmami i instytucjami.