Strona: Oferta praktyk zagranicznych ANIMAFEST / Dział Współpracy Międzynarodowej

Oferta praktyk zagranicznych ANIMAFEST

2022-02-18
, red.  Maria Warzybok-Lech

Animafest Experience zaprasza studentów oferując praktyki w Hiszpanii i Francji. Usługa Platformy Internetowej Animafest Experience jest całkowicie bezpłatna, firmy zapewniają zakwaterowanie, posiłki, a także stypendium, będziesz miał również możliwość nauki i doskonalenia języka kraju, w którym będziesz.

Animafest we współpracy z Erasmusem przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego.

Erasmus to program, który pomaga tysiącom europejskich studentów na całym świecie, aby mogli przeżyć doświadczenia w innych krajach, zwiększając szanse na poprawę ich osobistych, a przede wszystkim zawodowych celów. Ekonomicznie wspiera międzynarodową mobilność studentów w celach edukacyjnych.

Jakie praktyki możesz wykonywać?

• Staż Erasmus w Restauracji i Barze
  • Staż Erasmus w recepcji