Strona: Prof. Archil Elizbarashvili na WEiI / Dział Współpracy Międzynarodowej

Prof. Archil Elizbarashvili na WEiI

2019-05-14
, red.  Monika Stanisz

Wydział Elektrotechniki i Informatyki w dniach 6-10 maja przyjął z gościnnymi wykładami pracownika Ivane Javakhishvili Tbilisi State University prof. Archila Elizbarashvili. Profesor wygłosił cykl wykładów o tematyce Sieci Komputerowe, oraz spotkał się z prorektorem ds. współpracy międzynarodowej prof. Grzegorzem Ostaszem.

Wizyta profesora była możliwa dzięki projektowi Erasmus+ z Gruzją, a o stronę organizacyjną zadbał dr Sławomir Samolej, Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+.