Strona: Program stypendialny DAAD - pobyty krótkoterminowe dla doktorantów i młodych naukowców / Dział Współpracy Międzynarodowej

2021-04-15

Program jest skierowany przede wszystkim do doktorantów oraz młodych naukowców z polskich uczelni. Umożliwia on pobyt badawczy na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym w Niemczech. Stypendium trwa od 1 do 6 miesięcy. Termin składania wniosków mija 30 kwietnia.

Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie:

Stypendia dla doktorantów i młodych naukowców | DAAD Polska oraz w załączonym pliku.