Strona: Projekt Blended Intensive Program (BIP) "Cyber-Physical Systems Design in the context of Industry 4.0" / Dział Współpracy Międzynarodowej

2023-03-08
, red.  Joanna Ruszel
  • Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu odbywającego się  w ramach projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. "Cyber-Physical Systems Design in the  context of Industry 4.0”

• szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, preferowane z uwagi na treści szkolenia kierunki studiów to: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz mechatronika; swoje kandydatury mogą także zgłaszać studenci z innych kierunków I stopnia studiów, którzy potrafią wykazać, że w swoim dotychczasowym kształceniu uczestniczyli w zajęciach dotyczących projektowania systemów cyberfizycznych i którzy chcą pogłębić swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniu międzynarodowym za granicą.

Czas trwania szkolenia wynosi 6 tygodni, przy czym 7 dni (łącznie z podróżą) odbywa się w University of Minho, Guimaraes, Portugalia, pozostałe 5 tygodni to zajęcia online. Planowany termin wyjazdu do Portugalii jest od 25 do 29 września 2023 r.

Zakwalifikowany uczestnik szkolenia otrzymuje ze środków projektu Erasmus + diety pobytowe oraz ryczałt na podróż.

• Wymagane dokumenty

Podanie wg. wzoru, adresowane do prof. Grzegorza Ostasza - prorektora ds. studenckich,

złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 212, musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału,
      • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości oraz średnią ważoną ocen z semestru poprzedzającego rekrutację na BIP,
      • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu,
      • dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów punktowych dodatkowych zgodnie z pkt. III 2b.

Termin składania dokumentów: 02.06.2023 r.

Opis projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. "Cyber-Physical Systems Design in the  context of Industry 4.0"

Zasady rekrutacji na wyjazd szkoleniowy dla studentów odbywający się  w ramach projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. "Cyber-Physical Systems Design in the  context of Industry 4.0"