Strona: Quality Assurance & Quality Development in Higher Education / Dział Współpracy Międzynarodowej

Quality Assurance & Quality Development in Higher Education

2018-03-12
, red.  ep

W imieniu Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej DAAD chcielibyśmy serdecznie zaprosić na międzynarodową konferencję poświęconą partnerskiemu uczeniu się (peer learning), która odbędzie się w Berlinie 10 kwietnia 2018 r.

Temat konferencji Quality Assurance & Quality Development in Higher Education.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli szkolnictwa wyższego z całej Europy.

Konferencja poświęcona będzie takim aspektom jak:
Zapewnienie jakości kształcenia w europejskim obszarze szkolnictwa wyższego
Prezentacja i porównanie różnych krajowych systemów zapewniania jakości kształcenia
Przykłady ponadnarodowych procedur akredytacyjnych
Prezentacja podejścia do zapewniania jakości kształcenia na poziomie poszczególnych krajów

Na konferencji nie zabraknie również przykładów dobrych praktyk wraz z omówieniem wyzwań i przeszkód

w praktycznym wdrażaniu procedur zapewniania jakości w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Organizatorem konferencji jest Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej DAAD.

Więcej informacji: http://bit.ly/2HgA0KL