Strona: Zaproszenie na seminarium / Dział Współpracy Międzynarodowej

Zaproszenie na seminarium

2019-02-25
, red.  Monika Stanisz

Zapraszamy na seminarium "Nanotechnology, drug delivery systems and polymer chemistry",

26 lutego, godz. 12.15, Sala Konferencyjna Wydziału Chemii.

Prelegentem będzie prof. Orlando David Henrique dos Santos z uczelni partnerskiej UFOP - Universidade Federal de Ouro Preto , Brazylia. Wizyta profesora realizowana jest dzięki projektowi Erasmus z krajami partnerskimi Brazylia, Gruzja, Ukraina. Współpraca nawiązana w 2016 zaowocowała rozpoczęciem prac ramach projektu grantowego pt. „Metody LDI MS oraz MSI w poszukiwaniu biomarkerów raka nerki”, którego kierownikiem jest prof. Tomasz Ruman z Zakładu Polimerów i Biopolimerów.