Strona: Semestr studiów w Chinach !!! / Dział Współpracy Międzynarodowej

Semestr studiów w Chinach !!!

2018-03-09
, red.  ep

Semestr studiów w Chinach !!!

Od września 2018 do stycznia 2019

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych odbyciem studiów w semestrze zimowym 2018/2019 w Chinach na renomowanej Uczelni Huazhong University of Science and Technology w Wuhan na spotkanie informacyjne w dniu 22 marca 2018 w budynku "P", sala P-24 o godzinie 12.00.

Podczas spotkania zapoznamy studentów z procedurą aplikowania na studia w HUST oraz warunkami odbywania studiów w tej renomowanej chińskiej Uczelni. Ponadto w spotkaniu wezmą udział także studenci PRz, którzy mają za sobą semestr studiów w HUST i podzielą się ze swoimi koleżankami i kolegami cennymi informacjami i doświadczeniami z pobytu w Chinach. Studenci PRz mogą podejmować studia na chińskiej Uczelni Huazhong University of Science and Technology w Wuhan (HUST) na podstawie umowy dwustronnej zawartej w 2013 roku między HUST i PRz. Dotychczas z możliwości wyjazdu na studia do HUST skorzystało już 123 studentów naszej Uczelni.

Termin składania podań upływa 13 kwietnia br.