Strona: Studia w Chinach - ostatnie dni naboru! / Dział Współpracy Międzynarodowej

Studia w Chinach - ostatnie dni naboru!

2019-03-11
, red.  Edyta Ptaszek
Opr.graficzne: A.Surowiec

Zapraszamy studentów Politechniki Rzeszowskiej do skorzystania z możliwości odbycia jednosemestralnych studiów w Chinach w renomowanej Uczelni HUAZHONG UNIVERSITY OF SCIENCE  AND TECHNOLOGY w mieście WUHAN.

Rekrutacja na wyjazd w semestrze zimowym 2019/2020 trwa do 5 kwietnia 2019 r.

Wnioski należy kierować do Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorza Ostasza i składać w pokoju 215, budynek "V". Wzór wniosku można znaleźć w zakładce do pobrania.

Informacje dotyczące warunków i zasad odbywania studiów udzielane będą w dniach od 14 do 26 marca 2019 roku w Dziale Współpracy Międzynarodowej, pokój 215 lub 213, budynek "V" lub telefonicznie pod numerem +48 17 7432505.

Spotkanie informacyjno - rekrutacyjne : 14 marca 2019 r, w sali P-24, o godzinie 11:30.