Strona: Study at HUST - online promotion session for students / Dział Współpracy Międzynarodowej

Study at HUST - online promotion session for students

2020-12-14

Huazhong University of Science and Technology w Chinach - uczelnia partnerska Politechniki Rzeszowskiej zaprasza  studentów do udziału w sesji online „Study at Hust”. Tematem konferencji jest przybliżenie studiów z zakresu nauk przyrodniczych i technologii oraz inżynierii biomedycznej.

Sesja odbędzie się na platformie zoom 16 grudnia 2020 r. (środa) w godzinach od 15:00 – 16:00 (Peking Time). Należy wziąć pod uwagę różnice czasowe.

Podczas wydarzenia głos zabiorą:

- Pani Zhao Xiaofeng, prodziekan Szkoły Edukacji Międzynarodowej;

- Profesor Jianfeng Liu, zastępca dziekana College of Life Science & Technology;

- Profesor Qunwei Lu, zastępca dziekana College of Life Science & Technology;

- Profesor Jianmiao Liu, dyrektor biura międzynarodowego College of Life Science & Technology;

- Profesor Liang Luo, zastępca dyrektora wydziału nanomedycyny i biofarmaceutyków;

- Profesor Weihua Chen, zastępca dyrektora wydziału Bioinformatyki i Biologii Systemów;

- Profesor Ming Yuchi, Zastępca Dyrektora Wydziału Inżynierii Biomedycznej

Politechnika Rzeszowska współpracuje z chińską uczelnią od 2013 roku. Studenci PRz mają możliwość odbyć jeden semestr studiów w HUST w ramach wymiany.

Studenci chcący uczestniczyć w sesji proszeni są przysłanie zgłoszeń mailem do Działu Współpracy Międzynarodowej na adres k.kadaj@prz.edu.pl do 15.grudnia 2020 (wtorek) do godz. 11.

(imię nazwisko, nr albumu, kierunek i rok studiów )