Strona: Stypendia na udział w wakacyjnych kursach językowych na niemieckich uczelniach / Dział Współpracy Międzynarodowej

Stypendia na udział w wakacyjnych kursach językowych na niemieckich uczelniach

2021-10-29

W nadchodzącym roku Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej DAAD po raz kolejny dofinansuje udział studentów z zagranicy w wakacyjnych kursach językowych na niemieckich uczelniach.

To dobra okazja dla wszystkich uczących się języka niemieckiego, aby w czasie wakacji nie tylko udoskonalić swą znajomość języka i lepiej poznać kraj, ale także zawrzeć nowe znajomości ze studentami z całego świata.

Oprócz standardowych kursów języka niemieckiego DAAD oferuje też specjalistyczne kursy językowe, np. dla przyszłych inżynierów czy lekarzy.  Dzięki stypendium DAAD nie musisz martwić się o pieniądze, możesz po prostu cieszyć się wakacjami w Niemczech.

Spotkanie informacyjne w sprawie stypendiów na udział w kursach wakacyjnych w Niemczech odbędzie się w czwartek, 04.11.2021 o godz. 10:30 na platformie Zoom

https://zoom.us/j/98414165506?pwd=L1lwMlVROENhRlFxQ3dLa1M4d2tIdz09 [1]

Język spotkania: niemiecki