Strona: Szkolenia w ramach projektu EDURES 06-10.06.2022, Ateny, Grecja / Dział Współpracy Międzynarodowej

Szkolenia w ramach projektu EDURES 06-10.06.2022, Ateny, Grecja

2022-02-14
, red.  Joanna Ruszel

Projekt „EDURES: Technology education in the digital era supported by the significant use of research results”, szkolenia dla studentów

Celem tego działania edukacyjnego jest:

• zdobycie nowej wiedzy i umiejętności w zakresie edukacji opartej na technologii badawczej.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani badaniami i nowościami oraz wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć, jak może wyglądać nauczanie i uczenie się prowadzone przez międzynarodową grupę uczelni.

Informacje szczegółowe:

• szkolenie przeznaczone jest dla studentów studiów drugiego stopnia, w szczególności dla studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa i Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury;

·       komisja dopuszcza przyjmowanie zgłoszeń studentów z innych wydziałów studiów drugiego stopnia, którzy potrafią wykazać, że w swoim dotychczasowym kształceniu uczestniczyli w zajęciach związanych z szeroko pojętą technologią - nauką o wytwarzaniu produktów;

• szkolenia odbędą się w National Technical University of Athens, Ateny, Grecja.
  • uczestnicy szkoleń będą pracować w zespołach w czasie 4 dni (06-10.06.2022 r.)

Terminy i warunki:

Podanie wg. wzoru adresowane do prof. Grzegorza Ostasza - prorektora ds. studenckich, złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 212, musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału;
  • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości;
  • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Termin składania dokumentów: do 22.04.2022 r. w Dziale Współpracy Międzynarodowej, bud. V,

pokój 212, II piętro, Joanna Ruszel, jruszel@prz.edu.p