Strona: Szkolenie dla doktorantów BUP 2022 / Dział Współpracy Międzynarodowej

Szkolenie dla doktorantów BUP 2022

2022-10-12

Szkolenie Doktorantów z uniwersytetów uczestniczących w programie BUP jest organizowane przez Politechnikę Łódzką w dniach 23-27 listopada 2022 r. Politechnika Rzeszowska jest członkiem The Baltic University Programme. Uczestnicy z PRz są zwolnieni z opłat za szkolenie.

Celem szkolenia jest umożliwienie doktorantom z uniwersytetów uczestniczących w programie BUP spotkania i przedyskutowania problemów naukowych z naciskiem na zrównoważony rozwój w kontekście interdyscyplinarnym, międzynarodowym, wielokulturowym i regionalnym. W ten sposób studenci będą mieli również możliwość zapoznania się z innymi uczelniami i ich tradycjami naukowymi. Program szkoleniowy będzie oparty na podejściu interdyscyplinarnym.

Termin rejestracji trwa do 15 października 2022 r.

Doktoranci otrzymają możliwość szkolenia w zakresie interdyscyplinarnej współpracy badawczej pod kierunkiem międzynarodowej grupy interdyscyplinarnych ekspertów badawczych, złożonej z doświadczonych naukowców.

Więcej o szkoleniu dla doktorantów BUP: https://www.balticuniv.uu.se/activities/phd-students-training-2022/

Aplikuj teraz: https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/63240

Szkolenie zostanie zorganizowane we współpracy z Krajowym Centrum BUP w Polsce oraz Stowarzyszonym Sekretariatem BUP na Politechnice Łódzkiej, a głównym organizatorem jest prof. Ireneusz Zbiciński.

Praktyczne informacje: ·

• Konferencja jest bezpłatna dla doktorantów z uczelni uczestniczących w programie BUP, a wszystkie koszty zakwaterowania, wyżywienia i transportu lokalnego łączącego Warszawę z miejscem konferencji i z powrotem pokryje Sekretariat Koordynujący Programu Uniwersytetu Bałtyckiego.
  • Koszty podróży do i z Warszawy pokrywają sami uczestnicy.