Strona: THE Europe Universities Summit 2023 / Dział Współpracy Międzynarodowej

THE Europe Universities Summit 2023

2023-06-20

THE Europe Universities Summit 2023, czyli flagowa seria konferencji organizowanych przez Times Higher Education po raz pierwszy zawita do naszego kraju!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 lipca br. w Warszawie przy udziale Uniwersytetu Warszawskiego oraz firmy PCG Academia.

Konferencja organizowana przez THE ma charakter międzynarodowy i będzie poświęcona zagadnieniom takim jak:

• doskonałość naukowa i międzynarodowa widoczność uczelni,
  • zrównoważony rozwój uczelni w dobie kryzysu klimatycznego, oraz
  • rola uczelni w procesie odbudowy gospodarczej i społecznej Ukrainy.

Podczas trzech dni zaplanowano przeszło 30 sesji panelowych, w ramach których wystąpią przedstawiciele świata nauki i biznesu z Polski i ze Świata:

• Arkadiusz Mężyk (KRASP, Politechnika Śląska), Alojzy Nowak (Uniwersytet Warszawski), Grzegorz Mazurek (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz prof. Łukasz Sułkowski (Uniwersytet Jagielloński i PCG)
  • Jules Coleman (Constructor University), Gil Latz (Ohio University), Anthony Manning (Kent University), Cheryl Regehr (University of Toronto) czy Alla Tsapiv (Kherson State University).
  • THE będą reprezentować: Phil Baty, David Watkings i John Gill.

Nasze wydarzenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby stworzyć Państwu jak najwięcej możliwości do networkingu i nawiązania współpracy z przedstawicielami zagranicznych uczelni i instytucji wspierających rozwój szkolnictwa wyższego. Ukoronowaniem całego wydarzenia będzie uroczysta Gala Dinner z muzyką na żywo.

Rejestracja na THE Europe Universities Summit trwa do wyczerpania się puli biletów. Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia pod adresem: https://www.timeshighered-events.com/europe-universities-summit-2023/

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem konferencji i do rejestracji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, które prosimy kierować pod numer telefonu: +48 669 917 029 lub na adres e-mail waldemar.chmura@pcgacademia.pl

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.timeshighered-events.com/europe-universities-summit-2023

Serdecznie zapraszamy do udziału,