Strona: Trwa nabór do nowych programów NAWA / Dział Współpracy Międzynarodowej

Trwa nabór do nowych programów NAWA

2020-10-01

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków do nowych programów.

Obecnie nabór prowadzony jest do:

- Programu Granty Interwencyjne,

- Programu im. Stanisława Ulama – Seal of Excellence, to nowy komponent znanego dotychczas Programu im. Stanisława Ulama.

- Programu Spinaker – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia.

Równolegle z naborami do programów, NAWA we współpracy z Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) będzie realizowała na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego trzy działania wspierające Białorusinów: „Solidarni ze studentami”, „Solidarni z naukowcami” oraz „Solidarni z nauczycielami”.

We wrześniu ogłoszono wyniki naborów wniosków w trzech programach:

„Polskie Powroty”,

,„Promocja Języka Polskiego”