Strona: Webinarium dla wnioskodawców programu Erasmus+, Akcja 2, Partnerstwa na rzecz współpracy: sektor kształcenie i szkolenia zawodowe / Dział Współpracy Międzynarodowej

2021-04-09

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w webinarium prezentującym ofertę programu Erasmus+ Akcja 2. Partnerstwa na rzecz współpracy (Partnerships for Cooperation) w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe w nowej perspektywie finansowej na lata 2021 – 2027.

Podczas webinarium przedstawione zostaną nowości i zmiany w stosunku do poprzedniej edycji programu, a także zasady ubiegania się o dofinansowanie. Obecnie Akcja 2. oferuje dwa rodzaje wsparcia: dla wnioskodawców doświadczonych: Partnerstwa w zakresie współpracy (Cooperation Partnerships), natomiast dla instytucji nowych, mniej doświadczonych w Programie Erasmus+: Partnerstwa na małą skalę (Small-scale Partnerships).

Program webinarium:

1. Wprowadzenie: m.in. ogólne informacje o Programie i charakterystyka Akcji 2, rejestracja organizacji, priorytety sektorowe i horyzontalne.
  2. Partnerstwa w zakresie współpracy (CooperationPartnerships, KA220) - (charakterystyka, finansowanie, kryteria oceny).
  3. Partnerstwa na małą skalę (Small-scalePartnerships, KA210) - charakterystyka, finansowanie, kryteria oceny).

Spotkania on-line odbędą się w dwóch terminach (do wyboru):

1. 19 kwietnia 2021 w godzinach 10.00-12.30.
  2. 28 kwietnia 2021 w godzinach 14:00 -16:30

Rejestracja (poprzez system rejestracyjny – link poniżej):

webinarium 19.04.2021

webinarium 28.04.2021

Program obu spotkań jest identyczny. Odbywają się one jedynie w formie on-line. Aby wziąć udział w spotkaniu konieczne jest uzyskanie dostępu do „pokoju”. Zapraszamy do rejestracji w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli zarejestrują się Państwo w systemie, to system wyśle Państwu przypomnienie na jeden dzień przed spotkaniem, a także drugie, na 30 minut przed spotkaniem. Korzystając z tego systemu będą Państwo pewni, że tuż przed spotkaniem otrzymają Państwo właściwy link do spotkania.