Strona: Webinarium FRSE / Dział Współpracy Międzynarodowej

Webinarium FRSE

2021-04-20
, red.  Monika Stanisz

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na webinarium na temat działań centralnych programu Erasmus+ w nowej perspektywie 2021-2027: Wspólne studia magisterskie Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Joint Master -  EMJM i Erasmus Mundus Design Measures - EMDM) oraz  Jean Monnet

Webinarium będzie miało miejsce 27 kwietnia (wtorek), w godz. 12.00-14.45

Oba działania centralne będą prezentowane przez przedstawicielki Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury w Brukseli, w związku z tym wydarzenie w części dotyczącej działania Erasmus Mundus będzie prowadzone w języku angielskim (bez tłumaczenia na język polski) a w części dotyczącej Jean Monnet w języku polskim.

Na webinarium zapraszamy:

• przedstawicieli biur/wydziałów uczelni wyższych zajmujących się programem Erasmus+;
  • instytucjonalnych i departamentalnych koordynatorów Erasmus+ zainteresowanych aktualizacją wiedzy nt. akcji Erasmus Mundus i Jean Monnet;
  • kadrę uczelni wyższych zainteresowaną zdobyciem informacji w jaki sposób program Erasmus+ wspiera wspólne programy i kursy w zakresie studiów europejskich i integracji europejskiej.

Rejestracja prowadzona jest online tutaj do 22 kwietnia br.