Strona: Weź udział w szkoleniach online / Dział Współpracy Międzynarodowej

Weź udział w szkoleniach online

2020-03-26

Akademia Internacjonalizacji zaprasza na szkolenia online.

2 kwietnia 2020 roku odbędzie się szkolenie pt. "Trudny student - różnice i komunikacja międzykulturowa".

Szkolenie prowadzone będzie w trybie online przy pomocy programu Zoom, do którego każdy zapisany uczestnik otrzyma dostęp drogą mailową.

Szkolenie adresowane jest do osób, które w swojej pracy zawodowej mają lub mogą mieć kontakt z reprezentantami innych kultur. Uczestnicy w praktyczny sposób poznają narzędzia i techniki, pozwalające na sprawną komunikację w wielu różnych sytuacjach

Więcej informacji pod linkiem:

10 kwietnia 2020 roku  odbędzie się szkolenie pt. "Academic English - practical course".

Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim w trybie online przy pomocy programu Zoom, do którego każdy zapisany uczestnik otrzyma dostęp drogą mailową.

Szkolenie przeznaczone dla pracowników akademickich i wszystkich osób zajmujących się pisaniem, publikowaniem i pracą w języku angielskim. Academic English to praktyczny kurs, który pozwoli zdobyć przydatne narzędzia językowe, poznać techniki akademickiego pisania i mówienia i przećwiczyć je pod okiem trenera.

Szkolenie poprowadzi Paul Newsham, wykładowca-native na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Paul ma ponad 15 lat doświadczenia w nauczaniu studentów, doktorantów i pracowników naukowych takich przedmiotów jak academic writing, academic English i academic publishing. Sam jest też naukowcem, prowadzi badania nad językiem angielskim i ma doświadczenie w publikowaniu w czasopismach naukowych w języku angielskim.

Więcej informacji pod linkiem:

Organizatorami szkoleń są: Akademia Internacjonalizacji uruchomiona w ramach programu Study in Poland, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Fundacja Perspektywy.