Strona: Wizyta delegacji z Indii / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wizyta delegacji z Indii

2022-10-26
, red.  ep

Rozwój oferty placówek medycznych w Rzeszowie wzbudza zainteresowanie instytucji szkolnictwa wyższego z Indii. Wizyta delegacji z uniwersytetu z Indii odwiedziła Politechnikę Rzeszowską w celu nawiązania współpracy i zapoznania się z ofertą edukacyjną. Uczestnikiem spotkania był Prezes Centrum Medycznego Medyk Stanisław Mazur.

Prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz rekomendował ofertę kierunków kształcenia w języku angielskim i języku polskim, dokonania Kół Naukowych oraz przedstawił warunki zakwaterowania na Politechnice Rzeszowskiej.

Dr Kirti Sharma, Assistant Professor z Management Development Institute wizytowała również CM Medyk
w Rzeszowie oraz kierunek medyczny na Uniwersytecie Rzeszowskim.