Strona: Wizyta w Business and Technology University / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wizyta w Business and Technology University

2022-06-22
, red.  P. Bełch, M. Hajduk-Stelmachowicz

W dniach od 30 maja do 3 czerwca 2022 roku dr inż. Paulina Bełch oraz dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz wzięły udział w mobilności w ramach partnerskiego projektu programu Erasmus Plus Staff Mobility for Teaching. Wizyta odbyła się w Business and Technology University w Tbilisi w Gruzji.

Program zrealizowano zgodnie z wcześniej opracowanym przez obie strony planem i w tym miejscu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Pani Moniki Stanisz za bardzo profesjonalne wsparcie podczas organizacji spraw formalnych.

Cel wyjazdu obejmował między innymi przeprowadzenie zajęć dydaktycznych (wykładów) oraz spotkania ze studentami oraz pracownikami, które miały na celu wymianę doświadczeń w poruszanej tematyce i wzmocnienie sieci kontaktów zawodowych. Zakres tematyczny wykładów związany był z controllingiem logistyki oraz ekonomią cyrkularną i proekologicznym zarządzaniem. Opiekunem  naukowym był Prof. Tsotne Zhghenti.

W związku z przygotowanymi wykładami zostałyśmy zaproszone na dodatkowe formalne spotkania i rozmowy z Ms. Ani Chelishvili z Head of International and Development Office, Mariam Shoshiashvili z  Head of Career Development Center oraz Prof. Tsotne Zhghenti  oraz Prof. Iosebem Chipashvili również nauczycielami akademickimi. W ramach mobilności odbyły się również wizyty studyjne, warsztaty i seminaria naukowe. W czasie pobytu zostały nam zaprezentowane stanowiska badawczo-naukowe, jakimi dysponuje BTU.

P. Bełch, M. Hajduk-Stelmachowicz