Strona: Wpadnij na Erasmus Cafe! / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wpadnij na Erasmus Cafe!

2023-02-13

25laterasmuspl-1.jpg25laterasmusang-1.jpg

Dział Współpracy Międzynarodowej PRz zaprasza na Erasmus Cafe, wydarzenie skierowane do studentów zainteresowanych wyjazdem na Erasmusa. Spotkanie odbędzie się 9 marca 2023 r. w holu budynku V, przed salą V-1 w godzinach od 14:00 do 16:00.

Podczas wydarzenia chętnym udzielimy szczegółowych informacji nt. naboru na studia i praktyki w Programie Erasmus i Programie Edukacja, Mobilność w szkolnictiwe wyższym. Od studentów PRz, którzy studiowali lub odbywali praktykę w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Turcji, Finlandii, Norwegii i Islandii dowiecie się jak w praktyce wygląda pobyt na zagraniczej uczelni.

Podczas Erasmus Cafe możecie się także spotkać ze studentami z uczelni partnerskich, którzy w najbliższym semestrze będą studiować na naszej uczelni. Będą z nami Erasmusi z Hiszpanii, Portugalii, Turcji, Niemiec, Uzbekistanu i Kazachstanu. Nie zabraknie studentów z Ukrainy i Wietnamu studiujących na pełnym toku studiów. Studenci obcokrajowcy obiecali przygotować narodowe przekąski.

Nasze zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęły Koła Naukowe PRz prowadzące działalność na polu międzynarodowym (Euroavia, PRz Racing Team, Legendary Rover Team, Rzeszowska Grupa IT).

Wydarzenie rozpoczyna obchody 25-lecia Programu Erasmus na Politechnice Rzeszowskiej.