Strona: Współpraca z Brazylią, Gruzją i Ukrainą będzie kontynuowana / Dział Współpracy Międzynarodowej

Współpraca z Brazylią, Gruzją i Ukrainą będzie kontynuowana

2018-10-09
, red.  Monika Stanisz

Projekt Działu Współpracy Międzynarodowej (DWM) złożony do Narodowej Agencji Programu Erasmus w Warszawie został zaakceptowany i otrzymał dofinansowanie na rok akademicki 2018/19. Dzięki przyznanym funduszom nasza uczelnia ma możliwość przyjęcia 11 pracowników i studentów z uczelni partnerskich, oraz wysłania 8 pracowników PRz. Uczelniami partnerskimi są:

Ukraina:

Gruzja:

Brazylia:

Mimo niskiej skali wymian kontynuacja projektu, o którą zabiegał DWM, to ważny krok w realizacji rozpoczętej w poprzednim projekcie współpracy naukowo-badawczej naszych pracowników. Ta ‘wartość dodana’ mobilności w celu wygłoszenia wykładów jest niepowtarzalną szansą na nawiązanie długotrwałych partnerstw, rozwoju współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji uczelni.

Więcej informacji o nawiązanej współpracy można znaleźć w Gazecie Politechniki 5-6/2018

Nabór dla pracowników PRZ zostanie ogłoszony końcem października.