Strona: Wykład gościnny dr hab. Aknur Zhidebekkyzy / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wykład gościnny dr hab. Aknur Zhidebekkyzy

2022-06-06

Zapraszamy na gościnny wykład dr hab. Aknur Zhidebekkyzy w ramach programu Erasmus+ International Credit Mobility.

Temat wykładu: Wstęp do zarządzania innowacjami

Dowiesz się o:
· Rodzajach i źródłach innowacji;
· Podstawach skutecznego zarządzania innowacjami;
· Nowych trendach i koncepcjach w zarządzaniu innowacjami.

Dr Aknur Zhidebekkyzy jest prodziekanem ds. badań naukowych i innowacji oraz stosunków międzynarodowych w Wyższej Szkole Ekonomii i Biznesu Kazachskiego Uniwersytetu Narodowego Al-Farabi. Al-Farabi Kazachski Uniwersytet Narodowy jest wiodącą uczelnią w Kazachstanie, zajmując 175. miejsce w rankingu QS World University Ranking.

Dr Zhidebekkyzy odbyła  staże w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Grecji i Estonii. Pracowała jako koordynator instytucjonalny projektu Erasmus+ CBHE „Wzmocnienie integracji sektora szkolnictwa wyższego i przedsiębiorstw w nowym środowisku społecznym – ENINEDU”. Ponadto jest redaktorem naczelnym „Farabi Journal of Social Sciences”, członkiem rady redakcyjnej „Journal of Economic Research & Business Administration” oraz liderem projektu „Rozwój gospodarki w obiegu zamkniętym w Kazachstanie”. : Potencjał, trendy, perspektywy» finansowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Jej indeks h w Scopus wynosi 5, Web of Science – 3.