Strona: Zaproszenie na Konferencję Europejskich Uniwersytetów 2021 / Dział Współpracy Międzynarodowej

Zaproszenie na Konferencję Europejskich Uniwersytetów 2021

2021-03-11

Wydarzenie  w formule online odbędzie się 16 marca 2021 r. Organizatorem webinarium jest Docsity - internetowa sieć społecznościowa dla studentów i specjalistów z całego świata, skupiająca ponad 20 milionów studentów.

Konferencja będzie okazją by poznać najnowsze trendy branżowe oraz innowacyjne narzędzia, które mogą pomóc w rekrutacji zagranicznych studentów.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Do tej pory zarejestrowało się ponad 400 osób rekrutujących studentów z całej Europy. Rejestracja: TUTAJ

Wśród prelegentów są:

• Michael Murphy, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA)
  • Amy Baker, CEO i współzałożycielka The PIE
  • George T. Sipos, ekspert ds. Globalnej strategii szkolnictwa wyższego i cyfryzacji
  • Vincenzo Salvatore, prezes La Conferenza dei Collegi Universitari di Merito (CCUM)
  • Bodo Schlegelmilch, przewodniczący The Association of MBAs (AMBA) i The Business Graduate Association (BGA)

Więcej informacji na stronie konferencji: https://bit.ly/3l6hlq5