Strona: Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu 18.10.2019 r. / Dział Współpracy Międzynarodowej

Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu 18.10.2019 r.

2019-10-16

Katedra Analizy Nieliniowej serdecznie zaprasza na odczyt prof. Vicentiu Radulescu (Institute of Mathematics of the Romanian Academy, Bucharest; University of Craiova, Romania) zatytułowany Anisotropic problems with unbalanced growth and mixed regime.

Odczyt odbędzie się w dniu 18  października 2019 roku o godz. 18.00 w sali 102 w budynku L-27 w ramach uroczystego seminarium Katedry Analizy Nieliniowej na Wydziale Matematyki i  Fizyki Stosowanej.

Prof. Vicentiu Radulescu jest światowej sławy matematykiem, z imponującym dorobkiem, specjalistą z zakresu nieliniowej analizy funkcjonalnej, fizyki matematycznej i rachunku wariacyjnego.