Strona: Zawody URC 2019 w USA z zespołem Politechniki Rzeszowskiej / Dział Współpracy Międzynarodowej

Zawody URC 2019 w USA z zespołem Politechniki Rzeszowskiej

2019-06-04
, red.  ep

Studenci PRz relacjonują swoje zmagania w zawodach URC: "zawody URC 2019 zakończone w tym roku na 13 miejscu z 34 drużyn z wynikiem 259 pkt. Cieszy nas ten wynik, bo poprawiliśmy pozycję względem zeszłego roku o 6 miejsc. Wśród polskich drużyn osiągnęliśmy 3 wynik. Nie obyło się bez problemów, 5 godzin przed zawodami nastąpiło zwarcie wszystkich płytek elektronicznych. Udało nam się postawić łazika częściowo na koła. Najlepiej poszło nam zadanie "Extreme Retrieval and Delivery", w którym to wśród wszystkich drużyn osiągnęliśmy 4 wynik, wypełniając 8 zadań z 9. Gratulujemy polskiej drużynie z Politechniki Świętokrzyskiej Mars Rover Kielce "impuls" team, która utrzymała tytuł w Polsce. Serdecznie dziękujemy naszej uczelni Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Dziekanowi Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa za wsparcie oraz sponsorom LINETECH aircraft maintenanceRBC BearingsPRz Interational Dept, RC-tech (http://rc-tech.pl/), IOD Performance oraz Jelwek - Druk 3D. Pełni wrażeń wracamy do Rzeszowa. Dziękujemy również University Rover Challenge za organizację zawodów i ciepłe przyjęcie przez wszystkie drużyny"