Strona: Erasmus+ wyjazd do Georgian Technical University, Gruzja / Dział Współpracy Międzynarodowej

Erasmus+ wyjazd do Georgian Technical University, Gruzja

2018-11-27
, red.  Monika Stanisz

Zakończyliśmy rekrutację zasadniczą dla nauczycieli akademickich do projektu Erasmus z Brazylią, Gruzją i Ukrainą.

W jej wyniku posiadamy jedno wolne miejsce dla nauczyciela akademickiego na wyjazd do Georgian Technical University z dziedzin: architektura, budownictwo.

Zgodnie z zasadami rekrutacji publikowanymi na stornie projektu przechodzimy w rekrutację bieżącą do wyczerpania puli dostępnych miejsc.