Strona: Szkolenie Blended Intesive Programme, Masteringthe Artof Effective Presentations / Dział Współpracy Międzynarodowej

2024-10-10
, red.  Joanna Ruszel

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu odbywającego się w ramach projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. Masteringthe Artof Effective Presentations, Silesian University, Karvina, Czechy.

szkolenie przeznaczone jest dla studentów wszystkich wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

Czas trwania szkolenia wynosi kilka tygodni, część szkolenia jest on-line w terminie od 21 października do 8 listopada 2024 r. a od 11 do 15 listopada 2024 r. jest to szkolenie stacjonarne w Silesian University, Karvina, Czechy.

Admissions - BIPs / School of Business Administration in Karviná (slu.cz)

Zakwalifikowany uczestnik szkolenia otrzymuje ze środków projektu Erasmus+ diety pobytowe w wysokości 79 EUR dziennie czyli 553 łącznie.

Wymagane dokumenty

Podanie wg. wzoru, adresowane do dr hab. inż. Bartosza Millera, prof. PRz - prorektora ds. studenckich

i umiędzynarodowienia, złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 215,

musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału,
  • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości oraz średnią ważoną ocen z semestru poprzedzającego rekrutację na BIP,
  • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu,

Termin składania dokumentów: do 18.10.2024 r.