Strona: Dział Współpracy Międzynarodowej / Strona: 74

03 Mar

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

03-03-2017 r.
„Brazil, the country of educational, research and cultural opportunities".
01 Mar

Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu

01-03-2017 r.
28 lutego br. prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz oficjalnie przywitał na naszej uczelni sześcioro studentów z Wietnamu.

28 Lut

Welcome Days 23-24 luty 2017

28-02-2017 r.
W dniach 23-24 lutego Dział Współpracy Międzynarodowej zorganizował Dni Powitalne dla studentów Erasmus, którzy będą studiować na naszej uczelni w semestrze letnim.
27 Paź

Dzień „erasmusów” na Politechnice Rzeszowskiej

27-10-2016 r.
26 października br. na Politechnice Rzeszowska odbył się tzw. Erasmus Day. Był to dzień pełen atrakcji o charakterze integracyjno-edukacyjnym. Jego celem była promocja programu Erasmus+.

Archiwum wiadomości